نرم افزار حسابداری رهیافت 

نرم افزار چند زبانه حسابداری رهیافت

رهیافت / بلاگ / نرم افزار چند زبانه حسابداری رهیافت

  • 1398/06/14 :تاریخ انتشار
  • نظرات: 0
  • بازدید : 451
  • دسته بندی : عمومی
نرم افزار چند زبانه حسابداری رهیافت

نرم افزار چند زبانه حسابداری رهیافت

حضور در بازارهای بین المللی و ارائه خدمات و محصولات در خارج از کشور لزوم ایجاد زیر ساخت های نرم افزاری منطبق با شرایط کشور مقصد را به امری ضروری تبدیل نموده است. در این راستا استفاده از نرم افزارهای موجود در کشور مقصد به دلیل عدم آشنایی و احاطه کامل مدیران و سرمایه گذاران به اینگونه نرم افزارها دارای ریسک بالا بوده و تهیه چنین نرم افزارهایی هزینه بسیار بالایی را به مجموعه تحمیل می کند این موضوع در صورتی که مدیران و کارشناسان دارای تنوع زبان باشند و یا برخی از مدیران ، کارشناسان ، حسابداران و دیگر افراد مؤثر در شرکت احاطه کافی به زبان انگلیسی و عربی نداشته باشند. امر نظارت ، کنترل و هدایت شرکت را با مشکل جدی روبرو خواهد نمود. از دیگر سو تجارت در چند کشور مختلف و نظارت واحد بر روی فعالیت های انجام شده در این کشورها مستلزم توانایی بسیار بالای نرم افزار در مدیریت تنوع ارزهای مبادله شده در کلیه فعالیت های خرید ، فروش  مالی و لجستیک می باشد.
در چنین شرایطی هوشمندانه ترین انتخاب ، تهیه نرم افزاری می باشد که زبانهای مختلف را تحت پوشش قرارداده و هرکاربر قادر باشد با زبان مطلوب خود از نرم افزار استفاده نماید.
نظر به نقش مهم توانمندی نرم افزار در فرایندهای اجرائی هر سازمان اگر شما واجد یکی از شرایط زیر باشید بکارگیری نرم افزار حسابداری چند زبانه رهیافت راهکاری هوشمندانه و مؤثر خواهد بود.

 


:نظرات

رهیافت در شبکه های اجتماعی

تمامی حقوق مالکیت معنوی این ‌سایت برای موسسه رهیافت محفوظ است

طراحی و پیاده سازی توسط تیم برنامه نویسی انار تک